Pozvánka na Zahradní slavnost – ZMĚNA TERMÍNU

Z organizačních důvodů se Zahradní slavnost přesouvá na PONDĚLÍ 31. KVĚTNA, v čase 12.00 až 17.00. Děkujeme za pochopení.

Projděte se naučnou stezkou plnou hravých úkolů a povšimněte si změn, za kterými stojí práce a aktivity dětí.

Zahradní slavnost se letos koná bez živého vystoupení žáků. Budete však mít možnost slyšet zpěv ptáčků, funění ježka, bzukot a taneček včel, rej mušek a motýlů, tanec perlooček coby jezírkových akvabel, boj sýkorek o budku a možná uvidíte i leteckou akrobacii vážky…

Děti si vyzkouší mikroskopování, odchyt a odlov hmyzu, můžete zasít semínka rostlin, určit výšku a stáří stromů, pozorovat dalekohledem ptáčky stavící hnízda, nakouknout na domeček ježka a nasypat mu krmení, zkontrolovat veverkovník a další jiné aktivity.

Zahradní slavnost proběhne jako zakončení projektu V zahradě to žije!

Projekt V zahradě to žije! je financován Zlínským krajem.

Vážení rodiče, prarodiče, všichni milí zahrádkáři, prosíme Vás i tímto, pokud máte odkopky trvalek, sazeničky letniček, stromky, či keře a mohli byste nám je darovat, moc nám s dětmi pomůžete pokračovat ve zkrášlení naší školní zahrady.