Průvodce pro rodiče

Zápis do prvních tříd pro školní rok 2022/2023

Prezenční zápis a motivační setkání dětí s pedagogy se uskuteční 22. dubna 2022.

Zápis proběhne v budově školy od 13.00 do 18.00. Součástí zápisu je motivační setkání dětí s pedagogy. Prosím využijte možnost online rezervace preferovaného času – ONLINE REZERVACE.

Potřebné dokumenty k zápisu:

• Žádost o přijetí / Žádost o odklad (lze vyplnit na místě)
  • Rodný list dítěte
  • Osobní dotazník žáka
  • V případě žádosti o odklad doporučení lékaře a vyjádření z poradny
  • Občanský průkaz zákonného zástupce

Formuláře k zápisu ke stažení

Zápis do přípravné třídy pro školní rok 2022/2023

V případě zájmu o zařazení dítěte do přípravné třídy kontaktujte ředitelku školy (778 711 911, reditelka@zszelechovice.cz ). Děkujeme.

Formuláře k tisku

Elektronická žákovská knížka a informační systém školy – Edookit

V případě problémů s přihlášením do systému Edookit, kontaktujte paní Martinu Kovářovou – martina.kovarova@zszelechovice.cz. Děkujeme.

POMŮCKY NA ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

I.stupeň

Škola zajistí nákup sešitů, pracovních sešitů a dalších pomůcek. Seznam pro jednotlivé ročníky je uveden níže.

II.stupeň

Škola zajistí nákup pracovních sešitů k jednotlivým učebnicím a základních výtvarných potřeb. Sešity do jednotlivých předmětů a rýsovací potřeby si žáci zajišťují ve vlastní režii. Seznam ke stažení níže. Děkujeme.

OMLOUVÁNÍ ŽÁKA

Omlouvání žáka z vyučování je stanoveno školním řádem.