Krabice od bot – charitativní projekt

Naše škola se zapojila do předvánoční akce, která má za cíl potěšit děti z chudších rodin v České republice.  Na 1. stupni projekt organizuje školní družina, s organizací na 2. stupni pomáhá Žákovský parlament.

Jak se zapojit?

Žáci 1. – 4. ročníku nosí dárky vhodné pro děti do 10 let a předávají je paní vychovatelce v družině.

Žáci 5. – 9. ročníku nosí dárky vhodné pro děti od 10 let do 15 let a předávají je paní M. Kovářové nebo svému třídnímu parlamenťákovi.

Dárky poté zabalíme do KRABIC OD BOT a poputují dětem z chudých rodin. Předání dárků zajistí Azylový dům pro ženy a matky s dětmi o.p.s., Zlín.

Více o projektu se dozvíte na krabiceodbot.cz, na plakátech ve škole, v družině nebo u svých zástupců žákovského parlamentu.

Děkujeme, že společně děláme radost dětem.