Žáci druhého stupně na bláznivé komedii Dámský krejčí

Po měsíci vyrazili žáci druhého stupně v rámci školního předplatného opět do divadla.

Zlínský herecký soubor se jim ve středu 1. března 2023 představil v komedii Dámský krejčí, jejímž autorem je francouzský dramatik Georges Feydeau.

Reakce žáků na představení:

„Mně se to líbilo. Bylo tam dost srandovních hlášek.“ (Oskar, 6. ročník)

„Bavil jsem se celou dobu. Bylo to vtipné. Užil jsem si to.“ (Václav, 6. ročník)

„Představení se mi líbilo. Bylo to srandovní. Líbilo se mi, že pracovali s publikem.“ (Vojtěch, 6. ročník)

„Mně se to hodně líbilo, protože jsem pochopila děj a bylo tam hodně vtipných scén. Uteklo mi to rychle, takže bych se na to podívala znovu!“ (Aneta, 6. ročník)

„Divadlo bylo výborné, až na ty některé scény, které mohli klidně vypustit. Bylo to hodně vtipné. Nejlepší byla ta krátká přestávka, jak se s námi fotili. Nejlepší postava byl sluha Štěpán.“ (Justýna, 6. ročník)

„Divadlo se mi moc líbilo a určitě bych ho chtěla vidět znovu. Líbilo se mi, protože bylo vtipné a herci to měli moc náročné a působili příjemně. Dříve mi divadlo přišlo nudné, ale po této divadelní hře se můj názor změnil.“ (Veronika, 7. ročník)

„Divadlo se mi líbilo. Herci hráli skvěle. Bylo to velice vtipné.“ (Ondřej, 8. ročník)

„Divadlo bylo super a bylo vtipné.“ (Tomáš, 8. ročník)

„Divadlo se mi líbilo. Hodně jsme se nasmáli. Líbili se mi herci. Taky se mi líbilo, jak nám ukazovali přestavbu jeviště.“ (Ondřejka, 9. ročník)

Mgr. Lenka Oborná, Mgr. Blanka Gallová