Sbírka na pomoc zlínskému Útulku pro zvířata v nouzi

Na začátku února vyhlásil náš žákovský parlament sbírku krmiva a dalších potřeb pro psy a kočky ze zlínského útulku na Vršavě. Během tří týdnů se podařilo nashromáždit velké množství granulí, konzerv, kapsiček, paštik, piškotů a dalších psích a kočičích pochoutek. Mezi dary nechyběly ani čisticí prostředky, deky, hračky, náhubky a jiné potřeby pro zvířata.

Zástupci „parlamenťáků“ vyrazili v úterý 28. února 2023 na Vršavu a nasbírané dary předali. Během své návštěvy se s některými čtyřnohými obyvateli útulku seznámili a s přátelským dobrmanem Sorbonem se dokonce i pomazlili a vyfotili.

Pracovníci útulku všem dárcům děkují a my bychom žákům a rodičům, kteří se do sbírky zapojili, chtěli taktéž velmi poděkovat. Speciální poděkování pak patří třídě 2. A, které se podařilo nashromáždit opravdu velké množství krmiva.

Lenka Oborná a „parlamenťáci“