Adaptační kurzy se i letos vydařily

Úvod letošního školního roku patřil již tradičně adaptačním kurzům žáků šestého ročníku. Tentokrát jsme zvolili vzdálenější místo pobytu a také přidali jeden den navíc. Útočiště pro nadcházející tři dny jsme nalezli v hotelu Koník v Karolince a v penzionu Gaudeamus ve Velkých Karlovicích.

Obklopeni nádhernou přírodou a dobrou náladou jsme společně pracovali na tom, aby se žáci lépe poznali, naučili se efektivně spolupracovat a také sdílet své názory a pocity. Věříme, že získané dovednosti si naše děti přenesou i do školních lavic a že na společné zážitky budou vzpomínat ještě dlouho po návratu domů.

Z ohlasů žáků:

„Adapťák byl super, určitě doporučuju.“ Eliška

„Nejvíc se mi líbil vodní svět. Ten den byl nejlepší.“ Nikola

„Překvapilo mě, jak mi sedly spolubydlící.“ Vendula

„Těším se na další zážitky.“ Zuzana

„Bylo to velmi dobré a skvělé, určitě se tam těšte! Chci vám všem poděkovat za to, jak jste byli všichni úžasní. Tak zase za rok na dalším adapťáku!“ Sandra

„O adaptačním kurzu jsem si myslela, že si ho moc neužiju, ale opak je pravdou. Poznala jsem holky, o kterých jsem si myslela, že mi nesednou a nebudu si s nimi rozumět. Bylo dobře, že jsme skončily spolu na pokoji, hodně jsme se zasmály a sblížily se. Všichni si stěžovali na tvrdé postele, což je škoda, ale i tak jsem si to moc užila.“ Eliška

„Celý adapťák se mi líbil. Užil jsem si to a těším se na další zážitky se třídou.“ Samuel

„Adaptační kurz byl skvělý a paní učitelky byly moc milé.“ Romana

„A nejlepší bylo, jak Honza vybafl na paní učitelku, když jsme pro ostatní nachystali stezku odvahy.“ Sára

Mgr. Blanka Gallová