POZVÁNKA na překážkový běh SPARTAN

Vážení rodiče,

zveme všechny děti ve věku od 6 do 15 let a širokou veřejnost na překážkový závod – SPARTAN, do prostředí školní zahrady a hřiště. Děti si ve startovních vlnách proběhnou trať v délce zhruba 1 km a vyzkouší si nejrůznější překážky, ať už přírodní, nebo uměle vytvořené. Na každém stanovišti bude dospělý (pomocník), který dětem případně pomůže, nasměruje dál na trať, překážku vysvětlí. Děti budou startovat ve vlnách dle věkových kategorií.

  • 13.30 – registrace závodníků
  • 14.00 – 15.00 – závod dětí II. stupeň
  • 15.00 – 16.15 – závod dětí I. stupeň a rodiče s dětmi
  • 16.15 – 17.00 – závod pro širokou veřejnost

S sebou kompletní náhradní převlečení a přezutí, malý ručník – NUTNOSTÍ!

Malé občerstvení zajištěno.

Vstupné dobrovolné.

Těšíme se na Vás na startu!