Velké knižní poděkování

Vážení rodiče,

opět jste nás příjemně překvapili – svou aktivitou a ochotou podílet se na splnění vánočních knižních přání, kterými jsme vyzdobili stromeček u ředitelny. Něco málo papírků na něm zbylo – ale jak to tak vypadá, knihovna bude velmi praskat ve švech… Děkuji už jen za projevenou ochotu knihy koupit a – budu se tak opakovat – udělat radost nejen jednou, ale opakovaně všem dětem, které si knihu Vámi darovanou přečtou. Velmi si toho vážím, knihovna vybavená aktuální a žádanou literaturou není na škole samozřejmostí.

Knihy můžete předávat ještě během tohoto a příštího týdne v kanceláři školy či na vrátnici, bylo by hezké, kdybyste do knihy napsali věnování – ale není to podmínkou. V knihovně také ráda ubytuji knihy, které z nějakého důvodu plánujete vyřadit (např. Vaše děti už jim odrostly).

Za všechny knihomoly

Jana Hrubá, školní knihovnice