Vánoční Strom přání

Vážení rodiče,

již na třídních schůzkách v listopadu jste byli informováni o možnosti zapojit se do „Stromu přání“ a tím, že zakoupíte či darujete konkrétní knihu, přispět k obnově fondu školní knihovny. S radostí Vám sděluji, že budete mít z čeho vybírat – hlavně mladší děti skutečně předaly svá knižní přání paním učitelkám, které je shromáždily a přichystaly k pověšení na STROM, který bude umístěn u ředitelny školy.

Věřím, že cestou na vystoupení na Adventní neděli či do dílniček umístěných ve školní jídelně projdete alespoň jednou kolem stromu a ten vás zláká k tomu, abyste si „utrhli“ lístek s přáním některého z našich žáků. U stromečku budou připravené asistentky, které Vám případně znovu vysvětlí, jak postupovat, a nabídnou malou drobnost jako odměnu za vaši štědrost.

Srdečně Vás tedy zvu na hezky strávené společné chvíle zpestřené vystoupením žáků, na načerpání předvánoční nálady a atmosféry v tradičních dílničkách i popovídání s přáteli u lahodné kávy a drobného občerstvení, které zajistí mimo jiné zručné kuchařky a pekařky z řad žákyň a skautek. Zároveň doufám, že školní knihovna se přílivem nových knih stane příjemnou a atraktivní oázou ve školním mumraji.

Jana Hrubá, školní knihovnice