Týden převleků

Minulý týden od 11. – 15. 6. proběhl v deváté třídě „Týden převleků“. Letos jsme totiž pokořili výzvu a přišli na své hodny v nejrůznějších převlecích.

V pondělí jste nás mohli zahlédnout v našich maskáčových absolventských tričkách. Někteří sice trička neměli, ale většina v nich úspěšně dorazila.

Hned v úterý jste se mohli dozvědět naše budoucí povolání. Ve středu jsme se nastrojili jako společensky kulturní lidé. Ve čtvrtek jsme ve škole pospávali v pohodlných pyžamech nebo županech a v pátek – to nejlepší na konec – jsme do školy zavítali jako pohádkové postavičky nebo zvířátka.

Pro mladší ročníky to byl také obrovský zážitek a  nemohli se na své starší spolužáky vynadívat. Do celé naší akce se zapojila i naše úžasná paní učitelka třídní.

Jednou větou: bavilo nás to!! Byla to velká zábava chodit po škole v neobvyklém oblečení a moc jsme si to užili!

Gabriela Vinklerová 9.A