Sportovní okénko

Poslední týdny byly pro nás plné sportovních událostí a turnajů, které nejenže přinesly zábavu, ale také výzvy a napínavé souboje. V rámci Podřevnické sportovní ligy se žáci 2. stupně zúčastnili turnaje ve florbale a stolním tenisu. Organizátorem turnaje ve stolním tenisu byla naše škola. Naši nejmenší reprezentanti si poměřili své síly a dovednosti na florbalovém turnaji ČEPS Cup.

Příležitost ukázat svého sportovního ducha měli naši sportovci na školním turnaji ve stolním tenisu, kde se mohli utkat nejen proti svým spolužákům, ale také vyzvat a pokusit se porazit učitele. Všechny turnaje se nesly v příjemné atmosféře. Velkou radost nám dělá pozitivní přístup dětí k aktivnímu pohybu. Těšíme se na další sportovní výzvy a úspěchy.

Článek napsala Natálie Valášková

Další fotky naleznete v naší fotogalerii.