Letem světem s družinou

…do Itálie

V rámci družinového projektu Letem světem jsme se v měsíci únoru vypravili do krásné slunečné Itálie. Děti se hravou formou dozvěděly spoustu informací. Naši cestu po Itálii jsme ukončili společnou akcí s názvem „Benátský karneval“, kde se všichni předvedli v originálních maskách, zasoutěžili si v zajímavých disciplínách a na závěr je čekala sladká odměna.

…na Slovensko

Přelom března a dubna se nesl v duchu ovčího sýra, lahodných halušek a slovenských písní. V rámci projektu Letem světem jsme se na pár chvil přesunuli k našim sousedům a bratrům na Slovensko. Děti se zábavnou formou dozvěděly, jak to u našich sousedů chodí, vyzkoušely si roli Bačů nebo uvařit halušky. Vrcholem byla show Československo má talent, kde vybrané děti ze všech oddělení ukázaly, co umí. Show probíhala ve velmi příjemné atmosféře, všichni soutěžící si odnesli památné medaile a jsou našimi vítězi.

Více naleznete v naší fotogalerii.