Šestáci byli na „adapťáku“…

I letos naši šesťáci zahájili školní rok společným třídenním adaptačním kurzem v Karolince a Velkých Karlovicích. Pod vedením školních metodiček prevence, třídních učitelů a asistentek pedagoga poznávali jeden druhého i sami sebe. Den začínali i končili komunitním kruhem, kde se učili sdílet své názory i emoce. V rámci programu stavěli věže ze špejlí, sbírali zrnka moudrosti, hráli hru na anděla, míčové hry, pomáhali trpaslíkovi s oceňováním druhých, zachraňovali vejce, soutěžili v netradiční olympiádě a vyzkoušeli si mnoho dalších aktivit. Závěrem tradičně vyplňovali evaluační dotazník, z něhož tentokrát vybíráme:

„Na adaptačním kurzu se mi líbil program. Seznámila jsem se s novými spolužačkami a s naším panem učitelem. Moc se mi to líbilo.“ Anonym

„Našla jsem si tady nové kamarády a celý adapťák jsem si moc užila.“ Natálie

„Celkově to tady bylo super!“ Tereza

„I když jsou tvrdé postele, moc jsem si to užila.“ Eliška

„Adaptační kurz byl dobrý a já bych nic neměnil.“ Anonym

„Jídlo bylo výborné!“ Šimon

„Nejvíc se mi líbila netradiční olympiáda a celý adapťák byl skvělý.“ Nelča

„Líbilo se mi, jak jsme pouštěli vajíčka z balkonu.“ Anonym

„Nelíbilo se mi, že kluci večer řvali, ale šlo to.“ Daniel

Článek napsala Mgr. Blanka Gallová