Vánoční výstava

Letošní adventní doba nepřeje společnému naladění na toužebně vyhlížené sváteční chvíle, ale protože by nám bylo líto neprožít trochu času s Vámi, zveme Vás na vernisáž výstavy obrázků našich žáků, které jsou inspirovány zimními radovánkami, rozverným koledováním i putováním svaté rodiny do Betléma. Slavnostní představení výtvarných prací dětí z prvního i druhého stupně a jedinečná možnost prohlédnout si obrázky nejen ve škole, ale i v důstojném prostředí želechovického kostela sv. Petra a Pavla bude pouze v pátek 10. 12. 2021 od 16 do 18 hodin. Cestu mezi oběma instalacemi Vám zpestří vánoční úkoly, které připomenou některé tradice našich předků.

Pokud „premiéru“ nestihnete, máte možnost pokochat se díly malých výtvarníků i v neděli 12. 12. a ve středu 15. 12. v prostorách školy, kde Vás rádi provedeme v době od 16 do 18 hodin. Samozřejmostí je dodržování doporučených bezpečnostních a hygienických opatření. 

Přijďte si připomenout příběh Vánoc!

Mgr. Ludmila Němcová

Videopozvánka – https://www.facebook.com/zszelechovice.cz/videos/1558152217890137