Koloběžková Rallye

Dost bylo kytiček. Dost bylo zvířátek. Nastal čas na pořádnou jízdu! Autíčka, která obvykle jezdila potají pod lavicí, se mohla stát skutečnými hrdiny na našich obrázcích. Naše pastelky se rozjely po trati a jely jako o závod, aby zachytily co nejlepší atmosféru, kterou můžete nasát třeba na Barum Rally!

Naše pastelky po výkrese svištěly, a tak jsme s napětím čekali, ze kterého obrázku dýchne atmosféra i na organizátory výtvarné soutěže „Maluj – vyhrávej – pomáhej s Barum Czech Rally Zín“.

Sportovní nadšení nám vlilo energii, sílu, nadšení, radost a chtěli jsme také zažít svoji rallye! Naše přání bylo vyslyšeno a koloběžková rallye odstartovala. Školní hřiště se proměnilo na Želechovickou rychlostní zkoušku, která dýchala a strhávala svou pulzující atmosférou.

Na stupních vítězů se prostřídali nejlépe ohodnocení kreslíři, i nejrychlejší jezdci. I fanoušci si přišli na své. Všichni byli odměněni diplomy a drobnými pozornostmi od zástupců Barum Czech Rallye Zlín.

Soutěživost byla znovu probuzena a my už jsme celí nedočkaví, jaké další společné zážitky nás čekají.

Třída 3.B, Bednaříková, Němcová, Vojtěšková