Online turnaj ve Scribbl.io

Žákovský parlament ZŠ Želechovice nad Dřevnicí Vás srdečněně zve na online turnaj v oblíbené hře se slovy Scribbl.io, který proběhne v pondělí 15. 2. 2021 ve 14.00

Pravidla hry jsou jednoduchá. Hráč, kterému se na obrazovce objeví nabídka slov, si jedno vybere a snaží se jeho význam rychle nakreslit. Ostatní hráči hádají, o jaké slovo se jedná. Své tipy píšou do chatu. Čím dříve slovo uhodnou, tím více získají bodů. Hráči se v kreslení postupně střídají. Vyhrává hráč, který nasbírá nejvíce bodů. 

Zájemci o účast v turnaji se do čtvrtka 11. 2. 2021 zaregistrují přes školní mail nebo Edookit u paní učitelky Oborné. Následně budou přidáni do herního týmu v aplikaci Teams, kde se v pondělí 15. 2. 2021 ve 14. 00 sejdou, vysvětlí si bližší pravidla a přepojí se na Scribbl.io.  

Těšíme se na Vás!

Žákovský parlament ZŠ Želechovice nad Dřevnicí TV