Závěr školního roku

Díky uvolňování epidemiologických opatření, srdečně zveme všechny naše žáky, aby se v úterý 30.6.2020 setkali se svými spolužáky a učiteli a bylo jim předáno vysvědčení za 2. pololetí tohoto školního roku.

Žáci před vstupem do školy odevzdají podepsané Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Bez tohoto prohlášení nebudou moci žáci vstoupit do budovy. Formulář je ke stažení pod textem, případně k vyzvednutí v kanceláři školy. Děkujeme za pochopení.

Žáci vstupují do školy přidělenými vchody, nejdříve v 7:30.

• Vchod z atria (zadní vchod od zahrady) – 2.ročník, 5.ročník, 6.ročník, 8.ročník
  • Hlavní vchod školy – 1. ročník, 4.ročník, 7.ročník, 9.ročník
  • Vchod do klubu – 3.ročník

Žáci nevstupují do šaten, nepřezouvají se a nejpozději v 8:00 budou ve svých třídách. Žáci budou pro pobyt ve škole vybaveni rouškou a důsledně dodržují hygienická pravidla. V 9:00 se žáci rozejdou domů.

Žáci, kteří se nebudou účastnit společného setkání na závěr školního roku, si mohou vysvědčení vyzvednout osobně nebo v zastoupení zákonného zástupce 30.6.2020 od 9:30 do 10:30 nebo následně v dalších dnech v úředních hodinách, které budou zveřejněny na webu školy.

Těšíme se na Vás!