Zázemí školní kuchyně v novém

Čilý ruch ve školní kuchyni neutichl ani s vyhlášením mimořádných vládních opatření. Protože jsme se nemohly věnovat své obvyklé a nejmilejší činnosti, vrhly jsme se do drobných oprav nejen v zázemí školní kuchyně. Místo obvyklé vůně lahodného jídla se školou linula vůně nátěrových hmot. Co všechno se nám podařilo vlastními silami opravit a vylepšit?

• Oškrabaly jsme starou malbu v několika místnostech po celé škole.
  • Natřely jsme 22 kusů zárubní a dveří.
  • Zrenovovaly a vymalovaly jsme sklad brambor, sklad přepravek.
  • Natřely jsme oprýskaný sokl omyvatelnou barvou ve skladu potravin i strojovně.

To je jen to nejdůležitější, čím jsme naší škole přispěly, aby se tu dětem – hned jak se vrátí do lavic – líbilo a aby mohly využívat hezkého a čistého prostředí.

Pomohly jsme rády, ale už se těšíme, že snad od 11. května budeme moct vařit alespoň pro malé strávníky z mateřské školky a zlínského Mraveniště.

Kolektiv kuchařek školní jídelny a Mgr. Jana Hrubá