SKIAREÁL TROJÁK – Lyžařský zájezd

Stále máme volná místa.

POZOR! Nabídku jednodenního zájezdu rozšiřujeme i pro žáky z II. stupně.

Naše škola pořádá ve spolupráci s Monoski Zlín a za finanční podpory SRPŠ pro žáky 1. stupně (3. – 5. ročník přednostně) jednodenní lyžařský zájezd do Skiareálu Troják.

• Zájezd je určen dětem, které už na lyžích někdy stály a již mají alespoň malou zkušenost s jízdou na lyžařském vleku.
  • Zájezd se uskuteční v pátek 31.1. 2020 v době pololetních prázdnin.
  • Místo – Skiareál Troják. Předpokládaná cena 400 Kč. (cena zahrnuje celodenní skipas, oběd, pojištění, pedagogické vedení).
  • Žáci budou lyžovat pod vedením instruktorů z řad pedagogů naší školy a instruktora pana Karla Vondráčka, který mimo jiné nabídne dětem báječný zážitek, jízdu na biski.
  • Žák potřebuje vlastní lyžařské vybavení, lyžařskou helmu, čestné prohlášení rodičů o seřízení vázání.
  • Přihlášky prosím odevzdat paní vychovatelce Bařinové, nebo poslat v elektronické podobě na adresu: barinova@zszelechovice.cz a to do 27.1. 2020
  • Přihlášku naleznete na webu školy, nebo osobně u paní Bařinové
  • Prohlášení o seřízení vázání dodat paní vychovatelce Bařinové do 27. ledna 2020
  • Platbu provést převodem na účet školy 230 130 2845 / 2010 Fio banka, a.s Do poznámky uveďte jméno a příjmení dítěte, jako variabilní symbol uveďte osobní číslo Vašeho dítěte, konstantní symbol pro tuto platbu je 5371