Lyžařský kurz pro 3-5. ročníky

Letos naše škola již podruhé pořádá lyžařský kurz pro starší žáky prvního stupně. Tentokrát jedeme do RS Trnava, abychom si vyzkoušeli jiný terén a nové lyžařské podmínky.

Termín: 17. – 21. 2. 2020 (po – pá).

Cena: 1 200,- Kč (v ceně je skipas, odborná instruktorská výuka a doprava autobusem).

Přihlášky odevzdávejte svým třídním učitelům, nebo paní učitelce Bednaříkové nejpozději do pátku 20. 12. 2020. Kapacita je omezena (45 míst). Proto kdo dřív odevzdá přihlášku, ten má přednost.

Odjezd ráno vždy od školy (cca 7:30 – bude upřesněno), návrat odpoledne kolem 13:30, děti mohou chodit na obědy do školní jídelny.

Platbu provádějte:

• Na účet školy – 230 130 2845/ 2010 Fio banka, a.s.

Uveďte prosím konstantní symbol pro platbu: 1015
a je nutné uvést variabilní symbol dítěte.

• Nebo v hotovosti – v kanceláři školy u p. Blahušové

Platbu je nutné uhradit do 31. 1. 2020.

Upřesnění informací dostanou žáci začátkem února 2020.

V případě nepříznivých sněhových podmínek bude navrácena celá částka na účet, ze kterého zasíláte peníze.

Žáci jsou povinni mít ochrannou přilbu a potvrzení o odborném seřízení lyží s datem, razítkem a podpisem.

Přihlášku si můžete stáhnout zde:

Za tým instruktorů se na Vás těší

Mgr. Michaela Bednaříková