Tradiční Rakeťák se stal mezinárodním turnajem

I v letošním školním roce pokračuje spolupráce mezi Školním sportovním klubem a SK Badminton Vsetín v organizaci badmintonových turnajů pod názvem „RAKEŤÁK“.

V sobotu 23. 11. 2019 proběhl v tělocvičně naší školy již druhý turnaj letošní série. Podle počtu přihlášených závodníků je vidět, že si badminton mezi dětmi našel své místo a mladé hráče badminton baví a chtějí se ve své hře zlepšovat. V naší škole pořádáme badmintonové turnaje již třetím rokem. Na hráčích je vidět obrovský posun nejen v pohybu po kurtu, ve svých úderech jsou mnohem přesnější a jistější, do hry nastupují již s určitou taktikou. Tohoto druhého kola se zúčastnilo 50 závodníků v rozmezí od sedmi do patnácti let. Dokonce bychom tento turnaj mohli nazvat „ turnajem mezinárodním“. Přijela k nám početná skupina hráčů ze slovenské Skalice, opakovaně se k nám vrací hráči z Lokomotivy Kunovice, ze SK Badminton Vsetín a velmi dobrou základnu badmintonu máme v hráčích, kteří trénují pod TJ Sokol Želechovice.

Umístění našich nejlepších žáků:

U11 hoši: 4. místo Martin Hurta (TJ Sokol Želechovice)

U13 dívky: 4. místo Kristýna Žáčková (TJ Sokol Želechovice)

U15 hoši: 3. místo Petr Ondra (TJ Sokol Želechovice)

U15 dívky: 3. místo Denisa Vinklerová (TJ Sokol Želechovice)

Zapsala: Bronislava Babíková