Divadlo mladého diváka

Již tradičně naše škola pořádá, pro nejmenší žáčky, výlety do divadla za pohádkami.
I letos nás čekají čtyři pohádky a na první pojedeme  21. 11. 2019.

Čekají nás pohádky o Pyšné princezně, Pat a Mat, Hrátky s čertem a Příhody včelích medvídků.

Pyšná princezna

pohádka s písničkami na motivy Boženy Němcové 

V Půlnočním království žije pyšná princezna Krasomila. Když odmítne ruku krále Miroslava, ten se za ní vydá do jejího království v přestrojení za zahradníka. Vypěstuje zpívající květinu a najde si cestu k srdci pyšné princezny. Jejich lásku chce překazit rádce, který Půlnoční království ovládá. Miroslav a  princezna proto uprchnou a na útěku zažijí nečekaná dobrodružství. Princezna se nakonec dovídá, že její milý není zahradník, ale král a nic už nestojí v cestě pravé královské svatbě.

Odjezd od školy: 13,45

Návrat: okolo 16,00

Délka představení : cca 65 minut