Koloběžkový biatlon

To byla jízda… „ano, jupí“ biatlon sice patří k zimním sportům, ale zima daleko a sníh v nedohlednu. Tak proč nezkusit třeba koloběžky? Děti je milují, přináší jim radost a hlavně dobrodružství. Zábavné sportovní dopoledne si užili i naši žáci z prvního stupně. Trasa dlouhá přes kilometr, „střelba tenisákem“ na terč byla pro některé závodníky velkou výzvou a vzrušujícím zážitkem. Ten, kdo přesnost střelby nenatrénoval, navýšil metry jízdy o trestná kola. Celou trasu závodu přesto zvládli všichni v úžasném časovém limitu a podali mimořádné sportovní výkony.

Děkujeme fanouškům z prvních tříd, kteří se sice závodu z důvodu věku ještě nemohli zúčastnit, nicméně jejich hlasité povzbuzování na trase bylo slyšet na kilometry daleko.

Děkujeme všem kolegům za pomoc a podporu v samotném závodu.

Za Školní sportovní klub Michaela Bařinová a Michal Cholek

Vice naleznete ve fotogalerii https://www.zszelechovice.cz/fotogalerie/nggallery/skolni-rok-2019-2020/Kolob%C4%9B%C5%BEkov%C3%BD-biatlon-23.9.2019