Rakeťák

V sobotu 27. 4. 2019 proběhl v tělocvičně naší školy závěrečný šestý turnaj letošní série.

Podle počtu závodníků je patrné, že zájem o badminton neustále roste a mladé hráče badminton stále baví. Šestého kola se zúčastnilo 48 závodníků v rozmezí od sedmi do patnácti let. V naší škole jsme přivítali hráče badmintonu ze Želechovic, Vsetína, Astry Zlín a početnou skupinu hráčů, která k nám zavítala až z Kunovic. Tělocvična nám „praskala ve švech“. A to nejen z energie vynaložené do boje o každý míček, ale také zásluhou silné a nepřeslechnutelné podpory rodičů. Na konci turnaje byli oceněni a medaile získali čtyři nejlepší hráči z každé věkové kategorie.

Umístění našich nejlepších žáků:

U9 : 2. místo Martin Ondra (TJ Sokol Želechovice)

U11 hoši: 1. místo Martin Hurta (TJ Sokol Želechovice)

U11 dívky: 3. místo Natálie Svobodová (TJ Sokol Želechovice)

U13 hoši: 1. místo Petr Ondra (TJ Sokol Želechovice)

U13 dívky: 1. místo Barbora Tichá (ZŠ Želechovice)

Článek zapsala Bronislava Babíková