FANDĚTE S NÁMI!

Máme za sebou běžecký závod školního kola souboje o postup do čtvrtfinále Čokoládové tretry, které se bude konat 7. 6. v Olomouci. Závodů se zúčastnilo přes 60 dětí. Nejsilnější zastoupení a velmi vyrovnané výkony předvedly děti z kategorie B (ročníky 2011, 2010) na trati dlouhé 200m. Nejkratší trať 100m a svůj první závod běželi i naši předškoláci narození v roce 2013, kteří svým věkem podle pravidel do závodu také patří. Kategorii nejstarších dětí (ročníky 2009, 2008) čekal okruh 300m a ve čtvrtfinále bude doplněna ještě o pilotní soutěž v hodu oštěpem Vortex (raketkou).

Každý závodník byl v cíli odměněn pamětní medailí a někteří pěknou vzpomínkou na svůj první velký závod.

Děkuji svým kolegům za spolupráci a pomoc při závodu.

Naši školu budou reprezentovat tito žáci:

Pantálek Jakub, Budín David, Divoký Jakub, Maděrová Tereza, Čižmárová Karolína, Večeřová Helena, Bařina Tomáš, Chmela Šimon, Faldík Ondřej, Vrlíčková Vendula, Čechová Sára, Budínová Nikola, Křupala Jakub, Regner Jakub, Miroš Jakub, Karpielová Sylvie, PernicováTereza, Křupalová Kristýna

Držíme palce!

Michaela Bařinová, vedoucí závodu