Štafetový pohár

I v letošním školním roce se nejrychlejší běžci z prvního stupně zúčastnili Štafetového poháru ve Zlíně. Všichni závodníci musí nejprve uběhnout trasu dlouhou 100 metrů, ve druhém kole co nejrychleji 200 metrů. Na zlínském stadionu se bojovalo o každý metr, o každou vyhranou vteřinu, která se počítala do konečného sčítání časů.

Poháru se zúčastnilo 13 škol ze Zlína a širšího okolí. Žáci naší školy vybojovali v silné konkurenci i sportovních škol krásné 3. místo. Všem šikovným atletům blahopřejeme.

Silvie Krčková, Silvie Karpielová, Zuzka Zichová, Tereza Šůstková,Tereza Caputová, Kristýna Křupalová, Sára Čechová, Darja Karpeková, Šimon Chmela, Přemysl Churý, Pavel Šrubař, David Chmela, Martin Hurta, Matěj Koňařík, Lukáš Hustý, Šimon Ševčík

Vedoucí družstva Bronislava Babíková