Okrskové kolo recitační soutěže v Luhačovicích

Ve středu 6. 3. 2019 se účastnili vítězové školního kola okrskové recitační soutěže v Luhačovicích. Žáci Klárka Nebálková z II. A, Tomáš Bařina z II.A, David Koller ze IV. třídy a Alžběta Mičulková z V. A třídy reprezentovali naši školu v luhačovické knihovně.

Do Luhačovic jsme dorazili mezi prvními a posléze se začala knihovna plnit ostatními soutěžícími. Soutěže se zúčastnilo velké množství škol našeho regionu a konkurence byla nemalá. Přesto byly naše děti velice úspěšné a Tomáš Bařina získal v kategorii druhých a třetích tříd s hravou básní Král a lenoši vynikající 1. místo. V kategorii čtvrtých a pátých tříd získal 1. místo David Koller za skvělou báseň Pan Tralalinka. Alžběta Mičulková vyhrála cenu Knihovny Luhačovice za báseň Jarmareční píseň na počest prvních vzduchoplavců. Tato soutěž potvrdila vysokou úroveň všech zúčastněných mladých recitátorů.

Mgr. Radka Stodůlková