Bloggers seminář pro učitele

V úterý 12. února 2019 se od 13h do 14h bude na naší škole konat odborný seminář jazykového nakladatelství Klett. Seminář bude zaměřen na praktickou výuku anglického jazyka s pomocí sady Bloggers.

Konzultant ve vzdělávání  Lenka Mochťáková z Klett nakladatelství popíše základní prvky této sady. 

Vyučující, které podle této sady postupují, Vám přiblíží reálnou práci s učebnicí včetně její interaktivní podpory, upozorní na zajímavé aktivity, myšlenkové mapy, obrázkové slovníky a odlišnosti od běžně používaných učebnic.

Celé setkání se ponese v přátelském duchu. Jako poděkování za Vaši účast nakladatelství Klett věnuje vzorový výtisk učebnice a 2dílného pracovního sešitu Bloggers zdarma, rovněž zjednodušenou četbu a další drobné dárky včetně praktické tašky přes rameno. Účastníkům bude vystaveno osvědčení o účasti na tomto semináři. Seminář je bezplatný.

Svou účast, prosím, potvrďte na seminare@klett.cz.