Mimořádný úspěch ve stolním tenisu

Naše škola pořádala ve dnech 17.10. a 24.10. v rámci Asociace školních sportovních klubů okresní kolo ve stolním tenisu. Obě kategorie tentokrát slavily úspěch. Nejlepší hráčkou okresu se stala Kateřina Ďuláková, která mimo jiné sbírá zkušenosti i na turnajích v zahraničí. / účast na ME ve Štrasburku /. Další úspěchy zaznamenala s českou reprezentací / 2. místo v mezinárodním turnaji družstev Satelit Tour 2018, 3. místo ve čtyřhře na mistroství ČR /. Tato mladičká hráčka jde příkladem svému bratrovi Michalovi, který se umístil ve stejné kategorii chlapců na krásném 2. místě. Urputný boj  v semifinále o každý bod sehrál Jakub Dvořák. Nakonec v těsném výsledku postup do finále nevybojoval. Po drobném zklamání se ale rychle vzpamatoval a nakonec získané 3. místo bylo úspěchem. Medailové příčky unikly sourozencům Churým a Janu Vlčkovi.

Za výborné výkony a vzornou reprezentaci všem děkujeme.

Jako pořadatelská škola  jsme museli zajistit tým rozhodčích a zapisovatelek. Tímto udělujeme pochvalu: P. Balajkovi, T. Jurovi, J. Dvořákovi, J. Vlčkovi, O.Tichému , S. Krčkovi, M. Čuříkovi, O. Košutovi, Š. Zichové a V. Goláňové.

Za Školní sportovní klub Michaela Bařinová