Štafetový pohár

Ve čtvrtek 12. 4.  se zúčastnili vybraní žáci prvního stupně Štafetového poháru ve Zlíně. Všichni závodníci museli uběhnout v první štafetě trasu 100 metrů a ve druhém kole dokonce 200 metrů. 

Počasí bylo slunečné, ale pro všechny zúčastněné velmi fyzicky vyčerpávající. Protože zima byla dlouhá, neměli žáci ještě dostatečně běžecky natrénováno. Přesto všichni naši běžci bojovali ze všech sil a z celkového počtu deseti škol vybojovali úžasné třetí místo.

V celkovém součtu časů jednotlivých štafet zaostala naše škola pouhých 11 vteřin za druhou sportovní školou. Od prvního místa nás dělilo pouhých 21 vteřin. Máme v naší škole spoustu sportovně nadaných dětí, které se svými výkony mohou srovnávat se žáky ze sportovních škol. Všem běžcům blahopřejeme.

Vybraní běžci:

100m 200m
Silva Krčková Ema Čižmárová
Petra Šimerová Petra Šrubařová
Silva Karpielová Kateřina Karpeková
Eliška Polášková Veronika Šimerová
Pavel Šrubař Přemysl Churý
Jakub Křupala  Šimon Ševčík
Martin Hurta Jan Pastyřík
Jakub Miroš Daniel Kišš

 

Zapsala: Bronislava Babíková