Plavec je borec podruhé

Ve středu dne 6. 12. 2017 jsme podruhé vyrazili do Luhačovic, abychom na zdejší Městské plovárně navázali na listopadovou akci „Plavec je borec“. Děti ze školní družiny po ní volaly už řadu týdnů. Časový plán byl stejný jako minule. Jádro osazenstva tvořili opět nejstarší účastníci školní družiny – z V. oddělení, tentokrát jsme se je však snažili doplnit zejména o žáky, kteří s námi poprvé nejeli. Naším záměrem bylo a je poskytnou postupně možnost plavání v Luhačovicích co největšímu počtu dětí ze všech oddělení školní družiny. Akce svůj účel opět splnila, tentokrát se setkala snad s ještě radostnějším a spontánnějším přijetí od dětí. Do konce školního roku bychom takové nebo podobné reakce na jejich tvářích viděli rádi ještě několikrát.
Mgr. Lukáš Kollarčík