Rakeťák

Školní sportovní klub ve spolupráci se SK Badminton Vsetín jsou organizátory série badmintonových turnajů pod názvem „RAKEŤÁK“.

V sobotu 11. 11. 2017 proběhl v tělocvičně naší školy první turnaj. Na konci všech pěti turnajů bude vyhlášen celkový vítěz. Prvního kola se zúčastnilo 53 závodníků v rozmezí od sedmi do patnácti let. Do naší školy se sjeli mladí badmintonisté až z Uherského Hradiště a ze Vsetína. Tělocvična nám „praskala ve švech“. A to nejen z energie vynaložené do boje o každý míček, ale také zásluhou silné a nepřeslechnutelné podpory rodičů a prarodičů soupeřících hráčů. Na konci turnaje byli oceněni a medaile získali čtyři nejlepší hráči z každé věkové kategorie.

Výsledky turnaje:

Kategorie 9 kategorie 11

1. Martin Hurta – Sokol Želech. 1. Tadeáš Holec – SK Bad. Vsetín

2. Martin Ondra – Sokol Želech. 2. Rosťa Malysa – SK Bad. Vsetín

3. Serhiy Zhuhan – Astra Zlín 3. Kristýna Žáčková – Sokol Želech.

4. Anna Křižková – Sokol Želech. 4. Tereza Zubíčková – Astra Zlín

 

Kategorie 13 Kategorie 15

1. Sebastián Štefka – SK Bad. Vsetín 1. Petr Maléř – Astra Zlín

2. Barča Paťavová – SK Bad. Vsetín 2. Jakub Lukovský – Astra Zlín

3. Amálie Vrtalová – Uh. Hradiště 3. Klára Mikulcová – Astra Zlín

4. Vojta Babík – ZŠ Želechovice 4. Jan Vlček – ZŠ Želechovice

 

Všem oceněným hráčům blahopřejeme.

Zapsala: Bronislava Babíková