Okrskové kolo florbalu starších a mladších žáků

Ve středu 8. 11. 2017 se uskutečnilo v naší tělocvičně okrskové kolo florbalu starších a mladších žáků za účasti čtyř škol.

TGM Otrokovice, Komenského II Zlín, ZŠ Fryšták a naši školu reprezentovali:

Petr Jurčák, Jakub Malaník, Jakub Talaš, Adam Strouhal, Ondřej Tichý, Pavel Balajka, Radek Hubáček, Petr Šůstek, Pavel Hrbáček, Štěpán Churý, Jan Zábojník a Vojtěch Babík v kategorii mladších žáků a

Karel Steiner, Lukáš Krajča, Václav Cvan, Maxmilián Reif, Jakub Dvořák, Milan Sekula a Tomáš Vaculík mezi staršími.

Protože nedorazili starší chlapci z Fryštáku, sehráli naši starší kluci jen jeden zápas a po vyrovnaném boji, především v první polovině zápasu, prohráli s chlapci ZŠ Komenského II 1:4.

Mladší hoši bojovali srdnatě, ale nedostatek herních zkušeností ukázal, že se jim nepodařilo zvítězit v žádném ze tří zápasů i přes velkou snahu. Do okresního kola 14. 11. 2017 v ZŠ Mánesova postoupili mladší a starší hoši ZŠ Komenského II Zlín.

Celý turnaj rozhodovala trojce zkušených rozhodčích Jitka Ševčíková, Anna Novotná a Viktor Špendlík