Flobalový turnaj 1.11.2017

Ve středu 1. listopadu se uskutečnil tradiční přebor školy ve florbalu dětí 3. až 9. ročníku. Soutěžili jsme ve čtyřech kategoriích.

Mezi třeťáky a čtvrťáky obsadilo 1. místo družstvo B (Churý, Chmela, Polepilová,), druhé bylo družstvo A (Bažant, Ševčík, Drgová, Regner) a třetí místo obsadili třeťáci (Ďulák, Smýkal, Miroš, Ebner, Rajnoch).

Ve skupině páťáků zvítězilo družstvo A (Kišš, Pastyřík, Chovančík, Koller), 2. místo obsadilo družstvo B (Falešníková, Švábík, Lunga, Ordelt) a třetí bylo družstvo C (Tkadleček, Elšíková, Šrubařová, Khalus, Sikora).

V soutěži 6. – 7. ročníku byla nejlepší VI. A, druhá byla VII. B a třetí místo získala VI. B

V kategorii nejstarších se účastnila jen dvě družstva a překvapivě zvítězilo družstvo VIII. B, které porazilo deváťáky těsně 5 : 4.