Teambuilding žákovského parlamentu

Stalo se již tradicí, že po volbách do žákovského parlamentu následuje teambuilding nově zvolených „parlamenťáků“. Ten letošní se konal pod vedením koordinátorky žákovského parlamentu Mgr. Lenky Oborné, školní metodičky prevence Mgr. Blanky Gallové a Mgr. Hany Šimkové ve čtvrtek 5. října 2023 areálu Sokolovny v Lípě.

Den začínal komunitním kruhem, kde spolu děti sdílely svá očekávání od společně stráveného dne a taktéž případné obavy. Pak následovala řada her a aktivit, jejichž hlavním cílem bylo navození příjemné atmosféry v kolektivu, poznání jednotlivých členů týmu, nastartování vzájemné komunikace a spolupráce. Den byl uzavřen opět komunitním kruhem a zhodnocením celé akce.

Všichni jsme se shodli, že teambuilding své cíle naplnil a pomohl k efektivnímu fungovaní našeho žákovského parlamentu v tomto školním roce.

Reakce „parlamenťáků“ na společně strávený den:

„Bylo to super. Moc jsem si to užila. Seznámila jsem se s ostatními.“ Nela

„Seznámili jsme se. Zahráli jsme si několik různých her. Třeba jsme zkusili zachránit vejce.“ Filip

„Bylo to fajn. Jsem ráda, že jsme se seznámili.“ Gabriela

„Dobrá seznamovačka. Už trochu vím, jak se kdo jmenuje. 10 z 10.“ František

„Bylo to v pohodě. Hry byly zajímavé.“ Marian

„Mně se to líbilo. Byla tam dobrá atmosféra. Myslela jsem si, že to bude nuda, ale bylo to mega dobré.“ Romana

„Nějaké hry mě bavily, nějaké ne, ale bylo to fajn. Příjemný den s mojí druhou třídou.“ Tatiana

„Bylo to super!“ Veronika

Mgr. Lenka Oborná