Druhý stupeň na detektivní komedii „Baskerville: Záhada Sherlocka Holmese“

Již podruhé v tomto pololetí vyrazili žáci 2. stupně v rámci školního předplatného do Městského divadla Zlín. Ve středu 25. ledna 2023 byla na programu detektivní komedie z prostředí tajemných anglických blat „Baskerville: Záhada Sherlocka Holmese“. Představení trvalo okolo dvou hodin a děti po celou dobu ani nedutaly a na závěr odměnily herce bouřlivým potleskem, kterým je několikrát přivolaly zpátky na jeviště.

Z reakcí žáků na představení:

Představení se mi líbilo. Nejvíce mě zaujala postava sira Henryho.

Václav, 6. ročník

Líbilo se mi, že hrálo málo herců více rolí. Líbily se mi také kulisy.

Alexandra, 6. ročník

Představení bylo super. Pět herců měnilo své charaktery, což je opravdu obdivuhodné. Líbilo se mi, že to bylo rozvržené tak, aby se stihli všichni převléct.

Rút, 8. ročník

Představení se mi líbilo, bylo to vtipné a nebylo to nudné. Líbili se mi herci, co tam hráli. Časově to bylo taky dobré, ani moc dlouhé, ani krátké.

Ondřejka, 9. ročník

Bylo to zajímavé. Obdivuji herce za velice pěkně zpracované představení. Děj byl dobrý, v nějakých pasážích i dobře pobavil. Za mě tak 7 bodů z 10.

Karolína, 9. ročník

Mgr. Lenka Oborná, Mgr. Blanka Gallová