Adventní soutěž tříd „O nejhezčí vánoční stromeček“

V průběhu prosince vyhlásil žákovský parlament adventní soutěž tříd „O nejhezčí vánoční stromeček“. Do soutěže se zapojily téměř všechny třídy naší školy.

Rozhodování o vítězi nebylo vůbec jednoduché, protože všechny soutěžní stromečky byly pěkné a bylo vidět, že si s jejich zdobením dali žáci i jejich učitelé opravdu práci. Nakonec jsme tedy rozhodli demokraticky. Každý parlamenťák hlasoval pro tři stromečky, které se mu líbily nejvíce a nemohl přitom hlasovat pro stromeček své třídy. Tři stromečky s nejvyšším počtem takto nasbíraných hlasů zvítězily.

Které to jsou? Na druhém a třetím místě se se shodným počtem hlasů umístily stromečky tříd 9. ročníku, tedy 9. A a 9. B. Nejvíc hlasů získal a vítězem soutěže se stal stromeček, který je laděný do modré, bílé a stříbrné barvy a zdobí třídu 7. B.

Všem zúčastněným třídám děkujeme a vítězům blahopřejeme.

Vaši „parlamenťáci“