Rozsvícení vánočního stromečku

V sobotu se v  Želechovicích  konalo rozsvícení vánočního stromečku. Děti ze základní školy zahájily tuto skvělou tradici svým svěžím vystoupením.

Cimbalisté Martin a Petr Ondra, pod vedením Zuzany Lapčíkové se postarali o skvělé skladby na cimbál.  Zpěvačky z II. B a z III.A třídy pod vedením Radky Stodůlkové zazpívaly jasnými hlásky několik koled a na klavír je také doprovodila Zuzana Lapčíková. Krásné vánoční pásmo oživila báseň lidových tradic Anděl Páně zlámal sáně…
Poté se opět rozezněla překrásná  Alžbětínská serenáda  – příčná flétna paní Ondrová, cimbál Petr Ondra, klavír Zuzana Lapčíková. A na úplný závěr děti ze základní školy odpočítaly rozsvícení vánočního stromečku a ten se  rozzářil v celé svojí kráse.
Mgr. Radka Stodůlková