Strašidelné učení

Dnes se obě první třídy I.A, B učily opravdu strašidelně. Děti přišly v maskách a celý den si moc hezky užily.  Strašidelnou stezku odvahy  jim přichystali jejich starší spolužáci z IX. B třídy spolu s paní učitelkou Jitkou Kábrtovou.

Tajemné chodby a temné sklepní prostory, které vedou pod celou školou byly sice osvícené svíčkami, ale skrývaly nečekaná překvapení. V jednom z  nejtemnějších zákoutí číhal veliký chlupatý pavouk Arnošt a ten zaujal úplně všechny děti. Ale i tak se všichni dokázali podepsat červeným inkoustem, který byl v kyblíku a vypadal hodně krvavě. Potom se všechny děti s úsměvem vrátily do třídy a po svačině zvládli vypracovat všechny pracovní listy. Na závěr si malí prvňáčci poslechli malou strašidelnou pohádku a namalovali k ni obrázek.
Mgr. Radka Stodůlková a Mgr. Eva Pekařová