Vítání občánků

A když sa Válášek narodí …

V sobotu 12. 10. 2019 opět  přivítaly děti z III.A třídy nové želechovické občánky. Na Obecním úřadě se konalo vítání nových občánků ze Želechovic a děti z naší školy se s velkým nadšením opět ujaly kulturního programu.

Tentokrát byl také  přivezen i cimbál a Martin Ondra zahrál sólové skladbičky na tento nevšední hudební nástroj a také doprovodil své spolužačky Táničku Kollerovou, Klárku Nedbálkovou, Sandru Novákovou a Elišku Rajnochovou při jejich zpěvu. Děvčata zatančila i malý taneček a novopečení rodiče s úsměvem sledovali jejich milé vystoupení. Všechny tyto děti doprovázela na klávesy Zuzana Lapčíková, takže celé vystoupení bylo na skvělé úrovni. Na závěr zahrál Petr Ondra z VI. B třídy na cimbál překrásnou Alžbětínskou serenádu, na klavír opět doprovázela Zuzana Lapčíková a  na příčnou flétnu hrála paní Ondrová, takže celé vystoupení se změnilo v kouzelný  koncert.

Mgr. Radka Stodůlková