Příměstský sportovně – pohybový tábor

Tak a letošní ročník je za námi! Jak ho naše děti prožily, kde všude byly, můžete si prohlédnout zde ve fotogalerii https://www.zszelechovice.cz/fotogalerie/2018-2019

Byl to úžasný týden plný radostných usměvavých dětí, které se každodenně těšily na nová a nová dobrodružství. Plnily si sny a překonávaly vlastní výzvy. Z některých se staly nakonec nerozluční kamarádi.

Velké poděkování patří nejen dětem, ale i dospělým. Za skvělou požární zábavu panu veliteli Chmelovi na Pasekách, za profesionální hodinu parkouru, jíž vedl Martin Honzek, Kubovi Bradáčovi, který přijel až z Mladé Boleslavi, aby si s dětmi popovídal o „odlišnostech“ dětí s postižením. MONOSKIZLÍN a centrum APA FTK UP v Olomouci za zapůjčení speciálních sportovních pomůcek, za chutný jídelníček paní Minaříkové a v neposlední řadě paní Haně Markové a Elišce Babíkové za jejich energii a neutuchající elán po celou dobu tábora.

Byli jste skvělí!

Ahoj opět příští rok.

Michaela Bařinová, vedoucí tábora