Výsledky sběru

SRPŠ ocenilo třídy, které přinesly celkově nejvíce starého papíru do sběru organizovaného školou v tomto školním roce. Třídy s nejvyšším počtem kilogramů sběrného papíru (2.B a 6.A) obdržely úžasné dorty z domácí cukrářské dílny paní Trachtulcové. Žáci si moc pochutnali 🙂 

Oceněni byli také žáci 9.ročníku, kteří pravidelně pomáhali s organizací sběru i ve svém volném čase a jako poděkování obdrželi volné vstupenky do Golden Apple Cinema ve Zlíně. Jmenovitě Simona Ševčíková, Filip Huňka a Lukáš Verner. Děkujeme také Henriku Hrdlovičovi a Jakubu Dvořákovi, kteří při sběru opakovaně asistovali.

Umístění ve sběru starého papíru ve školním roce 2018/2019:

  I.stupeň II.stupeň
1. místo Třída 2.B Třída 6.A
2. místo Třída 5.A Třída 7.A
3. místo Třída 2.A Třída 8.B a třída 6.B 

Všem zapojeným žákům a rodinám moc děkujeme.