Teambuilding trochu jinak

Kdy to vlastně všechno začalo? Před půl rokem nebo možná ještě dřív?

To, že máme ve škole partu lidí, se kterými je radost být, spolupracovat, jsem věděla už dávno. To, že spolu plánujeme a realizujeme řadu aktivit pro děti, je snad viditelné. Tentokrát jsme naplánovali i něco pro sebe. No, naplánovali… Velice spontánně jsme se rozhodli přihlásit do štafetového běhu Festivalového půlmaratonu MONET + Zlín. Tu a tam slýcháme: Kolegyně, to je výzva! Výzva to skutečně byla. Někteří z nás běhat teprve začínali a vidina 5,25 km v požadovaném limitu byla supervýzvou. Půl roku jsme žili společnou myšlenkou, společným cílem, společně se podporovali v pohybových aktivitách.

V sobotu 1. 6. 2019 vyvrcholilo naše úsilí společným štafetovým během. Na startu stály 3 naše štafety složené z učitelek, asistentek, přátel školy a pana školníka. Tři týmy, které ukázaly, že to jde, že nás to spolu baví. Bezvadná byla i podpora našich příznivců, za kterou velice děkujeme.

Věřím, že to, co nás takto spojilo, nás bude držet při sobě i při nadcházejících akcích.

Autor článku: Ludmila Němcová