Prosincový turnaj piškvorek

Dne 12. 12. 2018 proběh piškvorkový turnaj. Utkalo se v něm 9 žáků, z čehož byly 3 dívky. Hrálo se 7 kol – s odvetami (každý hráč odehrál 14 her a mohl získat maximálně 14 bodů). Díky spravedlivému počítači vše probíhalo regulérně a rychle.

Zápolení bylo velmi napínavé, na špici tabulky se v průběhu turnaje prostřídali Košut s Rosíkem a z nižších pozic začali tlačit také Žaludková s Kiššem. Nejlepší nakonec byl Ondřej Košut před Janem Rosíkem. O třetí místo se strhla menší bitka, vybojovala ho Jitka Žaludková.

Všem ostatním děkuji za účast a na jaře si to určitě zopakujeme, takže pilně trénujte.

Poř. Třída Jméno FED Body
1 8.B Košut Ondřej CZE 11
2 8.A Rosík Jan CZE 10
3 8.B Žaludková Jitka CZE 10
4 8.A Kišš Jakub CZE 10
5 8.A Červenka Jaromír CZE 8
6 8.A Picek Tomáš CZE 4
7 8.A Khalus Anisia CZE 4
8 8.A Horáček Rudolf CZE 4
9 7.B Krčová Adéla CZE 3

Organizovala: Mgr. Kateřina Bažantová