Divadlo nejmladšího diváka na 1. stupni ZŠ

DIVADLO  NEJMLADŠÍHO  DIVÁKA NA 1.STUPNI ZŠ

V letošním školním roce nás mile překvapil nebývalý zájem o divadelní představení pro děti na 1. stupni. Do divadla se přihlásilo 114 dětí, což je rekordní počet naší školy, ale i překvapivé číslo pro Městské divadlo Zlín.

První  – Jů a Hele: Veselá pouť– jsme zhlédli ve čtvrtek 18.10. Další představení Dobrodružství Hastrmana Tatrmana nás čeká 22. listopadu.

Dále se můžeme těšit na Sněhovou královnu a Královnu Koloběžku I.

Návštěva divadla je vždy pro děti pěkným zážitkem. Současně se učí i společenskému chování, k němuž patří sváteční oblečení, procházení se po chodbách divadla,  nákup sladkostí v bufetu, potlesk za herecké výkony. Toto všechno je důležitou součástí společenského života, který děti návštěvami divadla poznávají .

Všem dětem přejeme krásné kulturní zážitky.

Mgr. Eva Pekařová