Skotačení s Verčou – ŠD

Úterní odpoledne k nám do družinky zavítala  Veronika Vičarová se svým podzimním programem. Příroda se sice zatím drží za ruce s babím létem, ale i tak už myslíme na zvířátka, která se připravují na zimu. Zazpívali jsme si s medvědy, veverkou a dalšími zvířátky.

Nechyběla ani písnička o pouštění dráčka. Děti se aktivně zapojily do zpívání i napodobování jednoduchých tanečních pohybů. Rychlé písničky byly proloženy krátkým odpočinkem a vydýcháním. A pak zpět do skotačení. Na závěr jsme si zazpívali s kytarou. Verča nás naučila i jednu úplně novou písničku. Sama si svoje písničky skládá, a tak nám dovolila vymyslet konec této nové písničky. Někteří z nás si dokonce mohli i na kytaru zabrnkali, což pro mnohé bylo úplně poprvé. Čas s písničkami utekl rychle jako voda a byl čas se loučit. Moc jsme se pobavili! Dokonce se k nám přidali i deváťáci, kteří si s námi zavzpomínali na dobu, kdy i oni chodili do družinky.

Třeba si s Verčou zase někdy zazpíváme a zatančíme.

za ŠD Aneta Blažejová