Cyklobrána do prázdnin

V nedalekém prostředí krásné valašské přírody, v areálu Hotelu Všemina, se již tradičně těsně před prázdninami závodí na horských kolech. Populární závod pod názvem CYKLOBRÁNA do PRÁZDNIN je určený pro děti, co rády jezdí na kole. Trať má několik okruhů rozdílné délky a technické náročnosti.

Bylo to velmi milé překvapení, když se na startu objevili hned v několika kategoriích i žáci naší školy. Velkého úspěchu dosáhl Jakub Křupala, který v cílové rovince šlápl do pedálů tak ostře, že cílem prolétl jako superman na krásném 3. místě.  Jeho sestra Kristýna, které to mimochodem na kole moc slušelo, obsadila na těžkém 7000m okruhu skvělé 7. místo. Další z našich žáků se na trati představil  Jan Pešl, který vedle sjezdového lyžování úspěšně zvládá i bike.  6. místo je pro něj velkým úspěchem.  A náš nejmladší benjamínek Tomáš Bařina. Jeho první závod se nesl v duchu cykloturistiky pohoda-klídek- tabáček. Na dravce z cyklo týmů musí ještě hodně potrénovat.

Tak co, přidáte se příště i Vy?

Michaela Bařinová