Florbalový turnaj starších žáků „O pohár starosty obce“

V sobotu 3. 3. 2018 se uskutečnil již 9. ročník turnaje starších žáků ve florbalu „O POHÁR STAROSTY OBCE ŽELECHOVICE NAD DŘEVNICÍ“ za účasti sedmi družstev.

Dorazili dokonce hoši ze Suchdola nad  Odrou a Bystřice pod Hostýnem. Náš ŠSK reprezentoval oslabený, avšak odhodlaný tým ve složení O. Tichý, P. Balajka, H. Hrdlovič, T. Vaculík, M. Reif, L. Krajča, V. Cvan a brankář K. Steiner. Chlapci bojovali srdnatě, ale neúčast některých klíčových hráčů se projevila na těsných prohrách s DDM Luhačovice a SHARKS Suchdol nad Odrou. I tak jsme získali remízu s DDM Matýse Napajedla a SVČ Včelín Bystřice pod Hostýnem a obsadili čestné 6. místo. Favorit turnaje a sedminásobný vítěz FBK Halenkovice potvrdil svoji sílu a opět přesvědčivě zvítězil.

Děkujeme za finanční podporu obci Želechovice nad Dřevnicí.

Výsledky:

  1. FBK Halenkovice
  2. Sharks Suchdol nad Odrou
  3. DDM Astra Zlín
  4. DDM Luhačovice
  5. SVČ Včelín Bystřice pod Hostýnem
  6. ŠSK Želechovice nad Dřevnicí
  7. DDM Matýsek Napajedla