Vánoční zvonek – soutěž ve sportovním aerobiku

4. prosince se konala tradiční soutěž v aerobiku, kterou každoročně pořádá ZŠ Komenského a Gasi team Zlín. Letos se do soutěže přihlásilo 170 závodnic a zapojilo rekordních 20 škol z celého okresu. Naši školu reprezentovala tato děvčata : Šimerová Petra, Karpeková Kateřina, Křupalová Kristýna, Šimerová Veronika, Hustá Karolína, Karpeková Darja, Šarmanová Darja.

Mimořádnou pochvalu si zaslouží Petra Šimerová, která se probojovala až do finále a celkově ve své kategorii obsadila 5. místo. Úspěchem pro naši školu je i účast v semifinále tria Karpeková – Šimerová – Hustá, kde už odborná porota hodnotí nekompromisně dynamickou sílu, pohyblivost a dobrou koordinaci.

Děvčatům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Hodnotila : Michaela Bařinová