Přátelský florbalovy turnaj Luhačovice 4.11

3. místo úspěchem

Popularita florbalu v Česku je fenoménem. Mladé inspiruje a jeho jednoduchost ho dělá skvělým sportem.

Pozvání na florbalový turnaj do Luhačovic v sobotu 4.11 přijali i naši starší žáci ve složení Sekula Milan, Krajča Lukáš, Reif Max, Balajka Pavel, Cvan Vašek a Steiner Karel. Tři zápasy bez střídání by byly natolik fyzicky náročné, že jsme tým doplnili o 3 hráčky a 1 hráče z klubu Zlín Lions.

Po prvním vyhraném zápase z nás nervozita opadla. Sehranost našeho zkombinovaného týmu byla úžasná. Velmi rychle se všichni stmelili a pozitivní naladění jim vydrželo po celou dobu turnaje. Našim velkým cílem bylo vybojovat medaili. To se nám taky povedlo a krásné 3. místo je pro naši školu úspěchem. Nejlepším hráčem našeho družstva byl vyhlášen gólman Karel Steiner.

Celý turnaj hodnotím velmi kladně, protože se sešla dobrá parta mladých lidí, které spojila chuť a odhodlání ukázat vášeň nejen k florbalu, ale ke sportu samotnému.

 Turnaj hodnotila : Michaela Bařinová